My

Kilka słów o nas  i o Przydasie w Trasie

Cześć! Witaj w naszej części internetu. Będziemy tutaj się dzielić naszą radością z podróżowania, opiniami i radami dotyczącymi gadżetów, które używamy i… ponieważ obydwoje kochamy jeść, to co jakiś czas wpadnie tutaj smaczny przepis z podróży. 🙂

Marta i Michał do gory nogami
Do góry nogami.

Marta

Ona kolekcjonuje piękne krajobrazy – zarówno w pamięci jak i na zdjęciach. Kiedy tylko może pakuje torbę albo plecak i rusza w świat. Wielbicielka kuchennych eksperymentów i dźwigania sztangi na siłowni.

Michał

On najlepiej czuje się na górskich szlakach i podczas wspinaczki. Pasjonat podróży – więcej czasu spędza na wojażach niż we własnym domu. Uwielbia poznawać zarówno nowe miejsca jak i nowe smaki. W wolnym czasie jest zawodowym strażakiem. 😉

Kilka słów o blogu

Będzie praktycznie o gadżetach, które przydają się  w podróży. Przede wszystkim będziemy opisywać fajne i przydatne (no dobra, czasem tylko fajne) przedmioty, które nam się sprawdziły lub nie.

Będzie o miejscach, które odwiedzamy, a dokładnie pokażemy dokąd podróżujemy i jak podróżować nie mając wielkiego budżetu albo nie mając zbyt długich urlopów.

Będzie też o dobrym jedzeniu i napojach, których na wyjazdach sobie nie odmawiamy. 🙂 Uwielbiamy jeść, więc co jakiś czas wrzucimy przepis regionalnej potrawy, która akurat podbiła nasze podniebienia.

Skąd nazwa: Przydasie w Trasie?

Przydasie to takie różne gadżety przydatne podczas podróżowania. A że sporo podróżujemy i mamy szafę pełną mniej i bardziej praktycznych przydasiów, stąd i nazwa bloga.

Logo Przydasie w Trasie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *